Teniso raketės pradedantiesiems – kaip pasirinkti tinkama ?

tenisosajunga rakeciu apzvalga

Teniso raketės pradedantiesiems – kaip pasirinkti tinkama ?

tenisosajunga rakeciu apzvalga

 

Visų pirma, jei esate čia, tikriausiai tik pradedate. Taigi, sveiki atvykę į tenisą! Jums tai patiks 🙂

Žemiau parodysime viską, į ką reikia atsižvelgti perkant teniso raketę ir geriausias šiandieninėje rinkoje esančias pradedančiųjų teniso raketes. Nesvarbu, ar norite likti žaidėju mėgėju, ar išmokti žaisti tenisą konkurencingiau, mes galime padėti jums rasti tobulą raketę.

Prieš atidžiau pažvelgdami į kiekvieną žemiau esančią raketę, pateikiame 5 geriausių teniso rakečių pradedantiesiems sąrašą, kurios puikiai pagelbės jums asmeninėse teniso treniruotėse!

Head TI S6
Babolat Pure Drive 110
Prince Ripstick 100
Wilson Clash 108
Wilson Hyper Hammer 5.3

Kaip išsirinkti teniso raketę pradedantiesiems

Renkantis teniso raketę pradedantiesiems, reikia atsižvelgti į keletą dalykų.

  • Raketė vaikui ar suaugusiam?
  • Ar jums reikia pagalbos kuriant galią jūsų kadrams?
  • O gal reikia daugiau kontrolės?
  • Kitaip tariant, koks tu fiziškai stiprus?
  • Ar tikitės likti pramoginiu žaidėju, ar norite tapti konkurencingesni?
  • Koks jūsų biudžetas?
  • Nesvarbu, kaip atsakysite į šiuos klausimus, toliau rasite didelį pasirinkimą.

Dauguma gerų pradedantiesiems skirtų teniso rakečių turi keletą funkcijų, kurios padeda pradedantiesiems gerai žaisti.

Teniso raketės rėmo matmenys

Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra rėmo dydis. Paprastai pradedantiesiems norės rinktis raketę su gana dideliu rėmu, ypač jei jums reikia pagalbos ugdant savo metimo galią. Visos geriausios jėgos lavinimo teniso raketės turi didelius rėmus.

Kadangi anksčiau niekada (arba retai) nežaidėte teniso, jums taip pat reikės atlaidesnės raketės. Rogeris Federeris gali naudoti mažą raketę, nes kiekvieną kartą kamuoliuką pataiko į tą pačią vietą ant stygų.

Žmonės, kurie tik pradeda dirbti, turės kontaktą su kamuoliu visomis stygomis, todėl jums reikia didelės raketės galvutės. Daugiau nei 100 kvadratinių colių geriausiai tinka tiems, kurie pradeda žaidimą. Tai suteiks jums vadinamą didelį pliusą. Kuo didesnė taškas, tuo mažiau tiksliai reikia pasirinkti sąlyčio tašką.

Žinoma, tai priklausys nuo jūsų specifinių įgūdžių rinkinio ir šioje lentelėje bus išimčių. Pavyzdžiui, jei žaidžiate daug kitų sporto šakų, kurioms reikalinga rankų ir akių koordinacija, jums gali prireikti tiek jėgos, kad galėtumėte naudoti mažesnę raketę su mažesniu tarpu.

Užfiksuoti matmenis

Kalbant apie rankenos dydį, pastebėsite, kad daugumoje rakečių yra keletas variantų, nuo 4⅕ iki 4⅝. Raketės apačioje galite rasti rankenos dydį. Kartais vietoj trupmenos naudojamas skaičius, nurodantis dydį nuo 1 iki 5

Dauguma žaidėjų turėtų naudoti 4⅜ – ieškokite 4⅜ arba 3 rankenos apačioje. Jei turite mažas rankas, galite pradėti nuo 4½ (2), o jei turite dideles, pradėti nuo 4½ (4).

Teniso rankenos dydis 4-8
Norėdami nustatyti rankenos dydį, pažiūrėkite į skaičių raketės apačioje.
Turiu 4 dydžio rankeną ant vienos savo rakečių ir 3 dydžio ant kitos. Naudoju papildomą rankeną ant mažesnės raketės, kad jos jaustųsi taip pat ir veiktų puikiai.

Taigi, jei nesate tikri, rinkitės mažesnio dydžio variantą, o jei jis per mažas, galite pridėti bet kurią iš geriausių teniso gumų, kad kompensuotumėte skirtumą. Tačiau jei užsisakysite per didelį, daug ką padaryti negalėsite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *